Radost i bez výhry. Áčko Šacungu se může těšit na play-off

Stejně jako minulé, ani poslední, 14. kolo základní části 2. ligy mužů, výhry benešovským nohejbalistům nepřineslo. Prohráli v Praze i Novém Bydžově. Radost ale částečnou přece jen přineslo, díky ostatním výsledkům se áčko může po letní pauze těšit na čtvrtfinále play-off.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *