Stejně jako minulé, ani poslední, 14. kolo základní části 2. ligy mužů, výhry benešovským nohejbalistům nepřineslo. Prohráli v Praze i Novém Bydžově. Radost ale částečnou přece jen přineslo, díky ostatním výsledkům se áčko může po letní pauze těšit na čtvrtfinále play-off.