Vlašim v přípravě. O víkendu ji čeká turnaj v rozpálených Benátkách

Fotbalisté Vlašimi jsou ve druhém týdnu letní přípravy. V extrémně horkém počasí se připravují v domácích podmínkách, za sebou mají první přípravný zápas a o víkendu je čeká turnaj v Benátkách nad Jizerou, kde si zahrají hned dvakrát.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *