Vlašim instaluje na hřbitově kamery. Náhrobky ale nejspíš zničila bouře

Ve Vlašimi plánují posílit dohled nad hřbitovem kamerovým systémem. Reagují tak na nedávné poškození několika náhrobků, které mezi lidmi vyvolalo řadu otázek i obav. Podle vedení města ale vše nasvědčuje tomu, že za událostí stála především silná bouřka a extrémní počasí, nikoli vandalové.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *