Na dálnici D1 ve směru na Prahu v neděli 17. května odpoledne zbrzdily dopravu dvě nehody, které se staly během půl hodiny a jen několik kilometrů od sebe. Přestože provoz nebyl v žádném úseku zastavený ani dálnice uzavřená, v místě se tvořily kolony. Dopravu zpomalovaly nejen samotné nehody, ale také řidiči, kteří při průjezdu brzdili a místa střetu si prohlíželi.