/VIDEO, FOTO/ Návštěvnické středisko Vodní dům v Hulicích otevřelo své brány v sobotu 1. února, čímž slavnostně zahájilo jubilejní desátou sezónu. Příchod prvních letošních návštěvníků byl doprovázen pestrým programem, který nadchl především rodiny s dětmi.