Už po dvacáté vyrazí poutníci z Prahy na několik set kilometrů dlouhou cestu do italského Orvieta. Tradiční pěší pouť, která spojuje českou metropoli s městem spojeným se svátkem Božího Těla, začne 21. května 2026 a potrvá až do 7. června. Putování navazuje na odkaz kněze Petra, který se v roce 1263 vydal z Prahy do Říma a jehož příběh souvisí se vznikem slavnosti Corpus Domini.